Afyon Kokusuz İlaçlama

Afyon Kokusuz İlaçlama

Yaşam alanlarında bulunan zararlı haşereler oldukça ciddi sorunlara yol açmaktadır. Özellikle de küçük çocukların yaşadığı evlerde ve gıda üretiminde bulunan imalathanelerde yaşanan bu sorunlar acil önlem alınması gereken durum anlamına gelmektedir. Ancak bu tip yerlerde böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama işlemlerinde kokulu ilaçlama yapılması pek mümkün olmamaktadır. İlaçlama yapılacak olan ortamın terk edilmesinin mümkün olmadığı durumlarda tek çare kokusuz ilaçlama yapılmasıdır.

Afyon’da Böcek İlaçlamada Tartışmasız Tek Adres

Şirketimiz uzun yıllardır Afyon’da böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama alanlarında hizmet vermekte olup şehrimizde bu alanda markalaşarak öne çıkmayı başarmaktadır. Her biri kendi alanında gereken eğitim programlarını alarak uzmanlaşan çalışanlarımız, insan sağlığı açısından hiçbir zararı bulunmayan ve Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanan ilaçlarla haşere sorunlarını kökünden çözmekte ve size çok daha hijyenik bir ortamda yaşama fırsatı tanımaktadır. Afyon kokusuz ilaçlama talepleriniz için iletişim bilgileri üzerinden şirketimize ulaşarak randevu talep edebilir ya da kokusuz ilaçlama fiyatları için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Kokusuz İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kokusuz böcek ilaçlama işlemi bu iş için özel olarak üretilen ilaçların püskürtme yöntemi ile ilaçlama yapılmasının talep edildiği alana uygulanarak yapılmaktadır. Kullanılan ilaçların en önemli özelliği kokusuz olmasıdır ve bu nedenle ilaçlama yapılan alanın kapalı tutulma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle özellikle de işyeri, ofis, büro, depo ve imalathane gibi sürekli olarak kullanımı gereken yani gün boyunca kapatılmasının mümkün olmadığı ortamların ilaçlanması için bu yöntemin kullanılması önerilir. Afyon kokusuz ilaçlama taleplerinin büyük bir bölümünü tek başına karşılayan şirketimiz Sağlık Bakanlığının bu alanda onayladığı en etkili ilaçları kullanmakta olup bu sayede hem kokusuz ilaçlama yapmakta hem de tüm haşere sorunlarını kökünden çözmektedir.

Kokusuz İlaçlamanın Avantajları Nelerdir?

Pek çok kişi isminden dolayı kokusuz ilaçlamanın etkisiz olduğunu düşünmektedir. Oysaki kokusuz ilaçlama da en az diğer ilaçlama yöntemleri kadar etkilidir ve diğer ilaçlama yöntemleri ile kıyaslandığında Afyon kokusuz ilaçlama çok sayıda avantaj sunar. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Kokulu ilaçlamalarda ilaçlama yapılan ortamın belirtilen süre sonuna kadar kapalı kalması zorunlu tutulurken kokusuz ilaçlamalarda böyle bir zorunluluk yoktur. Bu sayede ilaçlama yapılan alan ilaçlamanın hemen ardından temizlenerek kullanılabilir. Yani kullanım kısıtlaması yoktur.
  • Kokulu ilaçlama türlerinde ev sahibi de dâhil olmak üzere ilaçlama yapılan ortamda ilaçlama şirketinin elemanlarının dışında hiç kimsenin olmaması gerekir. İlaçlama şirketinin elamanları da özel kıyafetlerini ve maskelerini takarak ilaçlama yapar. Oysaki kokusuz ilaçlamalarda maske dahi takılmasına gerek yoktur ve ortamın boşaltılması da zorunlu değildir.
  • Kokulu ilaçlamalarda ilaçlanan ortamın en az 9 saat boyunca kapalı tutulması kesinlikle hava almaması gerekirken kokusuz ilaçlamalarda sadece yarım saat boyunca kapalı kalması yeterli olacaktır.
  • Kokulu ilaçlamanın ardından çok daha detaylı bir temizlik işleminin yapılması gerekirken kokusuz ilaçlamada temizlik daha kısa süreli ve kolaydır.